Modern Studio

Terratinta

Prezentujemy Państwu płytki całkowicie nowej na rynku marki, która pomimo krótkiego stażu już wniosła dużo świeżości i zyskała wielu zwolenników. Terratinta powstała w 2010 roku i wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów poszukujących prostoty oraz nowoczesnych rozwiązań. Czerpiąc z tradycji, ale stawiając przede wszystkim na to co innowacyjne i świeże, firma stworzyła kolekcje, obok których żaden miłośnik piękna nie może przejść obojętnie.

Terratinta

Odwiedź stronę producenta

Minimalizm w najczystszej postaci

Płytki układane są na minimalnych spoinach, posiadają zamierzone kolory i wzory, a także są niezwykle przejrzyste w swoim designie. Imitowane są na beton, kamień i drewno, znajdując zastosowanie w różnych pomieszczeniach – łazience, salonie, przedpokoju, a także na zewnątrz – na tarasie czy balkonie. Wykorzystanie najwyższej jakości surowców powoduje, że produkty Terratinta są trwałe, a kierowanie się nowoczesnymi trendami sprawia, że wpasowują się one w gusta miłośników tego co oryginalne, ekskluzywne i nowe.

Serie, które trzeba poznać

Wśród najbardziej cenionych kolekcji Terratinta, wyróżnić należy:

Ciągły rozwój firmy sprawia, że wciąż zaskakuje ona Klientów oraz specjalistów w branży, nie bojąc się wykorzystywać oryginalnych pomysłów i wprowadzać ich w życie z rozmachem. Dzięki bardzo rozbudowanemu asortymentowi produktów, z całą pewnością znajdziecie Państwo wśród nich takie, które spełnią Wasze oczekiwania. Postawcie nie na to co modne, ale na to, co przypadnie Wam do gustu.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Modern Studio
ul. Brzeźnicka 46A
Częstochowa 42-200 woj. śląskie

+48 34 372 09 44
biuro@modernstudio.com.pl

Pracujemy:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00
SOBOTA 9:00-13:00

NIP: 573-223-59-69