Modern Studio

Tagina

Historia oferowanych Państwu płytek Tagina sięga 1973 roku, kiedy to w miejscowości Gualdo Tadino powstał zakład czerpiący z tradycji sięgających antyku – miejscowość ta słynęła bowiem w starożytności z tworzenia wspaniałych wyrobów ceramicznych. Doskonała jakość wyrobów sprawia, że w ponad 70 procentach są one eksportowane do innych krajów, dzięki czemu stały się znane na całym świecie, w tym także w Polsce. Połączenie nowoczesnych i tradycyjnych technik produkcji z najwyższą estetyką produktów sprawia, że płytki Tagina to klasyczne lub nowoczesne, rustykalne lub modernistyczne i wyjątkowo piękne rozwiązania wykorzystywane na podłogach oraz ścianach.

Tagina

Odwiedź stronę producenta

Tradycja i nowoczesność w jednym

Za co cenione są wyroby tego producenta? Przede wszystkim za dużą rozpiętość designów oraz najwyższą jakość wykonania. Mimo nowoczesnych technologii, marka słynie z korzystania także z tradycyjnych sposobów, dzięki czemu jej produkty cechuje najwyższa trwałość i odporność na zróżnicowane uszkodzenia. Oprócz tradycyjnych rozwiązań, w szerokim asortymencie znalazły się również wyjątkowe posadzki mozaikowe, które imponują stylem i jakością wykonania.

Zapraszamy na oficjalną stronę internetową, gdzie będziecie Państwo mogli wyszukać płytki Tagina pod kątem:

Rozwiązania do każdego wnętrza

Do kuchni, salonu, holu, sypialni, a nawet na taras czy do przydomowego ogródka – płytki Tagina znajdują bardzo szerokie zastosowanie, dlatego są tak chętnie wybierane przez Klientów. Piękne, ponadczasowe i trwałe, zapewnią każdemu możliwość stworzenia wspaniałych aranżacji domowych, biurowych czy hotelowych wnętrz.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id="399"]

Modern Studio
ul. Brzeźnicka 46A
Częstochowa 42-200 woj. śląskie

+48 34 372 09 44
biuro@modernstudio.com.pl

Pracujemy:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00
SOBOTA 9:00-13:00

NIP: 573-223-59-69