Modern Studio

Sant Agostino

Branża glazury użytkowej posiada wielu wyjątkowych przedstawicieli, a wśród nich zdecydowanie wyróżnia się SantAgostino. Ta włoska firma na przestrzeni ponad pięćdziesięciu lat stała się synonimem elegancji, prestiżu oraz wyjątkowej estetyki i dziś jej artykuły zdobią wnętrza łazienek, kuchni, sypialni czy przestrzeni publicznych w krajach na całym świecie.

Firma SantAgostino została założona w 1964 roku w pobliżu miejscowości Ferrara i w regionie Emilia, gdzie znajduje się większość włoskich fabryk produkujących ceramikę. Gwarantuje ona dostęp do bardzo zróżnicowanych płytek i wyrobów sprawdzających się na podłogach i ścianach oraz zapewnia bardzo sprawne dostawy swoich produktów – nie tylko we Włoszech, ale też w Polsce i na całym świecie.

W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie płytki nietuzinkowe, które doskonale sprawdzają się podczas relaksu, pracy czy spędzania wolnego czasu. Dlatego cieszymy się, że do Częstochowy sprowadzamy również wysokiej jakości, stylowe płytki SantAgostino.

Sant Agostino

Odwiedź stronę producenta

Jakość i ciągły rozwój

Wyróżnikiem firmy jest bez wątpienia dążenie do ciągłego rozwoju i posiadanie centr badawczych, które pracują nad jeszcze doskonalszymi płytkami ceramicznymi. Sant Agostino zaopatruje się w surowce u najlepszych dostawców międzynarodowych, dba o swoich pracowników, rozwija centrum logistyczne i tworzy płytki, które pod kątem estetyki oraz jakości wykonania nie mają sobie równych.

Firma czerpie inspirację z natury, kieruje się nowoczesnymi osiągnięciami techniki i zaopatruje Klientów w rozwiązania do:

Duży wybór w atrakcyjnej cenie

Nie ma wątpliwości co do tego, że Sant Agostino to jeden z liderów branży. Celem producenta jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających Klientów i pomoc w wykreowania wspaniałych przestrzeni. Polecamy zapoznanie się z ofertą na włoskie płytki i wybór tych, dzięki którym podniesiecie komfort swojego codziennego życia.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id="399"]

Modern Studio
ul. Brzeźnicka 46A
Częstochowa 42-200 woj. śląskie

+48 34 372 09 44
biuro@modernstudio.com.pl

Pracujemy:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00
SOBOTA 9:00-13:00

NIP: 573-223-59-69