Modern Studio

Sant Agostino

Branża glazury użytkowej posiada wielu wyjątkowych przedstawicieli, a wśród nich zdecydowanie wyróżnia się Sant Agostino. Firma została założona w 1964 roku w pobliżu miejscowości Ferrara i w regionie Emilia, gdzie znajduje się większość włoskich fabryk produkujących ceramikę. Gwarantuje ona dostęp do bardzo zróżnicowanych wyrobów sprawdzających się na podłogach i ścianach oraz zapewnia bardzo sprawne dostawy swoich produktów – nie tylko we Włoszech, ale też w Polsce i na całym świecie.

Sant Agostino

Odwiedź stronę producenta

Jakość i ciągły rozwój

Wyróżnikiem firmy jest bez wątpienia dążenie do ciągłego rozwoju i posiadanie centr badawczych, które pracują nad jeszcze doskonalszymi płytkami ceramicznymi. Sant Agostino zaopatruje się w surowce u najlepszych dostawców międzynarodowych, dba o swoich pracowników, rozwija centrum logistyczne i tworzy płytki, które pod kątem estetyki oraz jakości wykonania nie mają sobie równych.

Firma czerpie inspirację z natury, kieruje się nowoczesnymi osiągnięciami techniki i zaopatruje Klientów w rozwiązania do:

Duży wybór w atrakcyjnej cenie

Nie ma wątpliwości co do tego, że Sant Agostino to jeden z liderów branży. Celem producenta jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających Klientów i pomoc w wykreowania wspaniałych przestrzeni. Polecamy zapoznanie się z ofertą na włoskie płytki i wybór tych, dzięki którym podniesiecie komfort swojego codziennego życia.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Modern Studio
ul. Brzeźnicka 46A
Częstochowa 42-200 woj. śląskie

+48 34 372 09 44
biuro@modernstudio.com.pl

Pracujemy:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00
SOBOTA 9:00-13:00

NIP: 573-223-59-69