Modern Studio

Rex Cerart

W obecnych czasach osoby ceniące sobie luksus, oryginalny design oraz wyjątkową estetykę oczekują coraz bardziej wyjątkowych rozwiązań do domowych wnętrz. W ofercie naszej firmy z Częstochowy można znaleźć szeroką gamę płytek ceramicznych, zróżnicowanych nie tylko pod kątem rozmiaru, ale również wzornictwa czy faktur.

Kolejną znaną i cenioną marką Florim, zajmującą się tworzeniem płytek ceramicznych, jest REX, której nowoczesne techniki zdobień i produkcji zaowocowały wyjątkowymi kolekcjami, inspirowanymi naturą – drewnem, marmurem, naturalnym kamieniem, a nawet kością słoniową. Odwzorowanie natury umożliwia stworzenie w domowych wnętrzach wyjątkowego klimatu. Tylko od klienta zależy, jaki on będzie – minimalistyczny i surowy, czy ciepły i przytulny? Płytki Rex to rozwiązania przeznaczone do najbardziej wymagających osób.

Dzięki temu, że większość wyrobów producenta to gres, można stosować je także na zewnątrz, bez obaw o to, że ulegną uszkodzeniu np. pod wpływem bardzo niskich temperatur czy zmiennych warunków atmosferycznych.

Rex Cerart

Odwiedź stronę producenta

Jak informuje sam producent, wybór płytek REX to postawienie na elegancję, luksus, przepych oraz zmysłowość. Są one wynikiem wielkich doświadczeń i bogatego dziedzictwa firmy, które sięga lat sześćdziesiątych XX wieku.

Kolekcje, takie jak:

i wiele innych, to przede wszystkim różnorodność zastosowanych stylów i wiele inspiracji, które różnią się od siebie charakterem.

Uosobienie prestiżu

Płytki REX to również sposób na wyjątkowe udekorowanie posadzek i ścian, będący najlepszą alternatywą dla osób ceniących sobie prestiż i najbardziej ekskluzywny design. Wysokie standardy produkcji, a także chęć kreowania trendów sprawia, że marka ta od 1968 roku, kiedy powstała, jest wyznacznikiem elegancji w domu, biurze, hotelu i wielu innych miejscach. Od 1994 roku jest brandem firmy Florim, dzięki czemu może rozwijać się jeszcze prężniej i tworzyć jeszcze bardziej ponadczasowe i ekskluzywne rozwiązania.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id="399"]

Modern Studio
ul. Brzeźnicka 46A
Częstochowa 42-200 woj. śląskie

+48 34 372 09 44
biuro@modernstudio.com.pl

Pracujemy:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00
SOBOTA 9:00-13:00

NIP: 573-223-59-69