Modern Studio

Impronta

Do naszej siedziby w Częstochowie sprowadzamy wyłącznie produkty renomowanych w branży wnętrzarskiej producentów. Oferowane przez nas płytki adresowane są do wymagających osób, które równie dużą wagę co do estetyki pomieszczenia przywiązują do komfortu.

Oferujemy wspaniałe płytki ceramiczne firmy, która powstała w 1998 roku z połączenia dwóch producentów tego rodzaju wyrobów, a więc Impronta oraz Italgraniti. Obie posiadały rzeszę klientów i bogaty asortyment, a wspólnymi siłami udało się unowocześnić procesy produkcji i zaskakiwać w kolejnych latach innowacyjnością produktów.

Dalekowzroczna strategia biznesowa, inwestycja w najnowocześniejsze technologie oraz będąca wynikiem wieloletniego doświadczenia wiedza sprawiły, że obecnie firma rozwija się w bardzo szybkim tempie. Firma Italgraniti od dawna z uwagą obserwuje zmieniające się na rynku trendy. Dzisiaj włoski producent nie tylko oferuje płytki odpowiadające oczekiwaniom współczesnych klientów, ale również samemu wyznacza nowe kierunki, przewiduje trendy i kreuje modę.

Impronta

Odwiedź stronę producenta

Na zewnątrz i do wnętrz

Włoski producent tworzy obecnie wiodące pod względem stylistycznym oraz technicznym płytki ceramiczne, które ze względu na swoją wysoką jakość potrafią wykreować piękne wnętrze oraz wydobyć potencjał z każdego miejsca. W bogatej kolekcji znajdziecie Państwo nie tylko płytki Impronta ścienne i podłogowe, ale również gresowe wyroby, które ze względu na mrozoodporność można wykorzystywać na zewnątrz, bez obaw o to, że ulegną one uszkodzeniu. Polecamy również ceramiczne okładziny ścienne, które cenione są na całym świecie.

Zalety produktów Italgraniti:

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i poniższymi realizacjami. Zaopatrzymy Państwa w najlepsze rozwiązania, które odpowiadać będą Waszym potrzebom i pozwolą stworzyć wyjątkowy wystrój.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Modern Studio
ul. Brzeźnicka 46A
Częstochowa 42-200 woj. śląskie

+48 34 372 09 44
biuro@modernstudio.com.pl

Pracujemy:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00
SOBOTA 9:00-13:00

NIP: 573-223-59-69