Modern Studio

Floor Gres

Jedną z największych i najbardziej cenionych przez Klientów marek koncernu Florim jest Floor Gres, specjalizująca się w tworzeniu wspaniałych płytek ceramicznych – idealnych zarówno do domowych czy biurowych wnętrz, jak również na zewnątrz. Producent, stosując nowoczesne technologie i chcąc jak najbardziej dbać o środowisko naturalne, proponuje swoim Klientom naturalne wyroby ceramiczne, które nie zawierają szkodliwych substancji, imponują wytrzymałością, a dzięki wysokiej estetyce, są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, pragnących stworzyć wspaniałe aranżacje określonych przestrzeni.

Floor Gres

Odwiedź stronę producenta

Bogata oferta

Płytki Floor Gres umożliwiają tworzenie zróżnicowanych mozaik i pięknych przestrzeni. Ogromna liczba kolorów, dekorów oraz rodzajów produktów sprawia, że łatwo jest znaleźć wśród nich rozwiązanie idealne dla siebie.

W ofercie znajdują się między innymi gresy:

Parametry techniczne wyrobów odpowiadają normom budowlanym, w związku z czym płytki Floor Gres mogą być wykorzystywane w budynkach różnego rodzaju.

Trwałość na lata

Dlaczego włoski producent postawił na gres? Ponieważ jest to materiał bardzo odporny na uszkodzenia, twardy i trudno ścieralny. Dzięki niskiej nasiąkliwości jest mrozoodporny, w związku z czym można go bez obaw stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie producenta oraz wybranie wymarzonych rozwiązań, które upiększą każde pomieszczenie – od łazienki, do salonu.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id="399"]

Modern Studio
ul. Brzeźnicka 46A
Częstochowa 42-200 woj. śląskie

+48 34 372 09 44
biuro@modernstudio.com.pl

Pracujemy:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00
SOBOTA 9:00-13:00

NIP: 573-223-59-69