Modern Studio

Fap Ceramiche

Polecając Państwu wyjątkowej jakości płytki FAP, pragniemy zachęcić Was do postawienia na oryginalność oraz ponadczasowe piękno. Historia firmy rozpoczęła się w połowie lat 60-tych, kiedy to we włoskim Sassuolo działalność rozpoczęła Fabbrica Artistica Piastrelle, która zajęła się produkcją wysokiej klasy płytek podłogowych oraz ściennych. Po licznych sukcesach firma dołączyła do jednego z największych graczy na rynku wyrobów ceramicznych – Gruppo Concorde. Dzisiaj historia marki jest wypisywana na podłogach i ścianach domów oraz obiektów publicznych i komercyjnych na całym świecie, a wyroby z ceramiki uszczęśliwiają osoby o zróżnicowanych gustach.

Fap Ceramiche

Odwiedź stronę producenta

Gdy tradycja spotyka innowacje

Płytki FAP to piękna glazura, wspaniałe dekory oraz ponadczasowe, bardzo wytrzymałe gresy rodem z gorącej Italii. To wielka różnorodność produktów, które składają się na ponad 30 kolekcji, gdzie tradycje ceramiczne łączone są z nowoczesnym wzornictwem i oryginalnymi wariantami kolorystycznymi. Polerowane lub satynowe płytki są reprodukcjami marmuru, naturalnego kamienia czy drewna, imponując zróżnicowaniem oraz stylistyką.

Polecamy Państwu między innymi wyroby:

Przepis na dom Twoich marzeń

Płytki FAP przeznaczone są nie tylko do łazienek, ale również kuchni, pomieszczeń mieszkalnych czy na zewnątrz. Doskonale sprawdzą się w biurach czy obiektach użyteczności publicznej, a dzięki dużej różnorodności rozwiązań, możliwe będzie znalezienie produktów, które spełnią Państwa oczekiwania – pod względem designu i zastosowania.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id="399"]

Modern Studio
ul. Brzeźnicka 46A
Częstochowa 42-200 woj. śląskie

+48 34 372 09 44
biuro@modernstudio.com.pl

Pracujemy:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00
SOBOTA 9:00-13:00

NIP: 573-223-59-69