Modern Studio

Cotto D’este

Rok 1993 był bardzo ważnym dla branży wyposażenia łazienki i domowych aranżacji, ponieważ we włoskim Sassuolo powstała marka Cotto d’Este, która do dzisiaj produkuje wysokiej klasy płytki ceramiczne. Firma, korzystając z najlepszych technologii i cały czas prowadząc badania, dąży do tego, by jakość wyrobów była lepsza, a asortyment coraz większy. Wrodzone poczucie piękna przedstawicieli Cotto d’Este sprawia, że spod rąk specjalistów firmy wychodzą najwyższej jakości rozwiązania. 9000 klientów z całego świata, 1600 pracowników i 6 zakładów produkcyjnych – to najlepiej świadczy o wielkości i renomie firmy.

Cotto d'Este

Odwiedź stronę producenta

Naturalne piękno i nowoczesność

Stosując najnowsze techniki produkcyjne, wysokiej jakości materiały oraz piękno kamieni naturalnych, Cotto D’este tworzy gresowe płytki ścienne i podłogowe najwyższej jakości, dbając o ich eleganckie wykończenie. Wykorzystuje dokonania technologiczne, jednak dba przy tym o środowisko naturalne.

W bogatym asortymencie producenta znaleźć można płytki ceramiczne o zróżnicowanych wymiarach, grubościach oraz wzorach. Znajdują one zastosowanie zarówno w renowacji starych, jak i nowych budynków mieszkalnych, komercyjnych czy publicznych.

Zróżnicowane kolekcje

Jeżeli potrzebujecie Państwo pięknych płytek i lubicie mieć wybór, zapraszamy do sprawdzenia oferty Cotto D’este. Polecamy najsłynniejsze kolekcje producenta, w tym między innymi:

Wyjątkowość i oryginalność zdecydowanie dla każdego.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id="399"]

Modern Studio
ul. Brzeźnicka 46A
Częstochowa 42-200 woj. śląskie

+48 34 372 09 44
biuro@modernstudio.com.pl

Pracujemy:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00
SOBOTA 9:00-13:00

NIP: 573-223-59-69