Modern Studio

Casa Dolce Casa

Włoskie płytki ceramiczne są najbardziej cenione i popularne wśród Klientów, poszukujących rozwiązań będących połączeniem największej estetyki oraz wytrzymałości. Jednymi z najbardziej cenionych na całym świecie są płytki Casa Dolce Casa włoskiej firmy Florim. Ich wyjątkowość wynika z wielu lat doświadczeń, poznawania rynku oraz pogoni za najlepszymi rozwiązaniami. Dzisiaj marka ta zatrudnia 1300 pracowników, notuje zyski liczone w setkach milionów Euro i sprzedaje miliony produktów rocznie.

Casa Dolce Casa

Odwiedź stronę producenta

Na pierwszym miejscu – estetyka

Włoska marka nie boi się wcielać w życie najbardziej oryginalnych pomysłów, dzięki czemu powstają płytki ceramiczne o bardzo zróżnicowanych fakturach, kolorach, wzorach i sposobach zastosowania. Casa Dolce Casa to prostokątne dzieła sztuki, które przedefiniowują znaczenie tego rodzaju rozwiązań i otwierają im drogę już nie tylko do naszych łazienek, ale również salonów, sypialni, ogrodów czy na tarasy. Stanowią luksusowy sposób na wyłożenie podłóg, dając przy tym komfort i bezpieczeństwo chodzenia.

Dostępne są w wielu seriach – mogą:

Pozwalają one na całkowite przeobrażenie określonej przestrzeni, a ich wysoka odporność na uszkodzenia daje szansę na cieszenie się wieloletnim pięknem.

Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty i odszukania tych płytek ceramicznych Casa Dolce Casa, które Państwa zachwycą, zainspirują i nadadzą domowym przestrzeniom uroku. Dajcie się ponieść wyobraźni…

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id="399"]

Modern Studio
ul. Brzeźnicka 46A
Częstochowa 42-200 woj. śląskie

+48 34 372 09 44
biuro@modernstudio.com.pl

Pracujemy:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00
SOBOTA 9:00-13:00

NIP: 573-223-59-69